Stacja Narciarska
Trasa Warunki -
Czerwona nieczynna -
Niebieska nieczynna -
Zielona nieczynna -
Pogoda +7C

Ferie zimowe są świetną okazją do tego, by aktywnie spędzić czas z najbliższymi i wyszaleć się na górskich stokach. Aby wyjazd na narty był udany, warto poszukać ośrodka z pełną, dobrze przygotowaną infrastrukturą, która zapewni odpowiednie warunki – zarówno do bezpiecznego szusowania, jak i wypoczynku. Stacja Narciarska STOK zaprasza wszystkich na rodzinne wczasy i ferie zimowe na nartach w malowniczych górach Beskidu Śląskiego, w Wiśle. Nazywana perłą regionu Wisła, położona jest w przepięknej okolicy, a mnóstwo atrakcji, ciekawych miejsc do zwiedzenia i szlaków turystycznych umilą pobyt na wczasach.

Wyciąg narciarski dla doświadczonych narciarzy i amatorów

Stacja Narciarska STOK jest świetnie przygotowana i stwarza idealne warunki podczas pobytu na wczasach w górach - nie tylko dla doświadczonych narciarzy i snowboardzistów, ale również dla osób, które podczas ferii zimowych dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami lub deską. Trzy trasy narciarskie o różnej długości i różnej różnicy poziomów zostały pomyślane tak, by niezależnie od stopnia zaawansowania i umiejętności, można było cieszyć się bezpieczną jazdą podczas wczasów czy ferii zimowych. Na terenie ośrodka działa szkółka narciarska, a także wypożyczalnia wysokiej klasy sprzętu, dla osób, które jeszcze nie mają własnych nart lub chcą wypróbować inny sprzęt.

Hotel STOK - wypoczynek po szaleństwie na stoku

W czterogwiazdkowym Hotelu STOK, znajdującym się tuż obok stacji narciarskiej, spędzisz niezapomniane wczasy w górach. Ferie zimowe to czas, który możesz przeznaczyć nie tylko na szaleństwo na nartach, ale również wykorzystać na odpoczynek, relaks i dobrą zabawę. W hotelu czekają na Ciebie komfortowo i nowocześnie wyposażone pokoje, restauracje, a także kręgielnia, bar z dyskoteką oraz basen kryty z jacuzzi i brodzikiem dla dzieci, SPA i strefa wellness.

Trasy
Kamera online

Kamera na żywo w stacji narciarskiej STOK

Galeria zdjęć
Aktualności

Kolej linowa "STOK" nieczynna.

Dziękujemy za wspólne zimowe szusowanie.

Zapraszamy na kolejny sezon 2019/2020!

 

 
 

 

 
Kontakt

Hotel STOK ****
43-460 WISŁA
ul. Jawornik 52A

GPS: N 49° 39' 31'' 50''' E 18° 49' 35'' 93'''
Kasa i informacja:  +(48) 33 856 42 80 sezon zimowy,  
Recepcja Hotelu STOK:  +(48) 33 856 41 00 kom. 604 621 528
E-mail: recepcja@hotelstok.pl

Dojazd