Stacja Narciarska
Trasa Warunki -
Czerwona nieczynna -
Niebieska nieczynna -
Zielona nieczynna -
Pogoda +7C

Szkoła Narciarska Skizy (Instruktorzy PZN i SITN)

tel   503 32 34 36 

e. mail  kiczera@skizy.pl

 

CENNIK WYPOŻYCZALNI I INSTRUKTORÓW: http://skizy.pl/gdzie-uczymy/stok-stacja-narciarska

To firma działająca od wielu lat na terenie Wisły. Stanowi grupę pasjonatów narciarstwa

i snowboardu  tworzących zgrany zespół, profesjonalnie przygotowanych i doświadczonych instruktorów PZN i SITN. Warto dodać, że instruktorzy „SKIZY” są aktualnymi Mistrzami Polski Instruktorów SITN PZN.

Szkoła narciarska „SKIZY” zajmuje się profesjonalnym szkoleniem dzieci i dorosłych. Wykwalifikowani instruktorzy PZN SITN prowadzą szkolenia narciarskie na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno indywidualne jak i grupowe.

Dzieciaki zapraszamy na animacje. Gry i zabawy na śniegu to propozycja dla naszych najmłodszych pociech, na które czeka nasza maskotka pingwin - Skizuś.  To wesoły pingwinek, który kocha zimę.

Wypożyczalnia Nart

Do Państwa dyspozycji oddajemy narty renomowanej marki Rossignol. Profesjonalna obsługa oraz wysokiej klasy sprzęt gwarantują miłą i bezpieczną jazdę.

Centrum Testowe

Myśląc o kupnie wysokiej klasy narty warto je najpierw sprawdzić . My proponujemy – PRZETESTUJ JE. Oddajemy Państwu do dyspozycji najnowsze modele nart Rossignol  i Dynastar.

Organizacja zawodów narciarskich

Oferujemy kompleksową organizację zawodów od wypożyczenia sprzętu, losowanie numerów startowych, zamówienie medali, pucharów, dyplomów po uroczystą dekorację zwycięzców i imprezę integracyjną na zakończenie!

Zawody są rozgrywane na specjalnie przygotowanej, oddzielonej trasie z tyczkami oraz profesjonalnym systemem pomiaru czasu firmy TagHeuer. Trasy w czasie trwania konkurencji mogą być zabezpieczane przez Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Dodatkowo nad prawidłowością zawodów będzie czuwał uprawniony sędzia.

Trasy
Kamera online

Kamera na żywo w stacji narciarskiej STOK

Galeria zdjęć
Aktualności

Kolej linowa "STOK" nieczynna.

Dziękujemy za wspólne zimowe szusowanie.

Zapraszamy na kolejny sezon 2019/2020!

 

 
 

 

 
Kontakt

Hotel STOK ****
43-460 WISŁA
ul. Jawornik 52A

GPS: N 49° 39' 31'' 50''' E 18° 49' 35'' 93'''
Kasa i informacja:  +(48) 33 856 42 80 sezon zimowy,  
Recepcja Hotelu STOK:  +(48) 33 856 41 00 kom. 604 621 528
E-mail: recepcja@hotelstok.pl

Dojazd