Stok Stacja Narciarska - Wyciąg narciarski w Wiśle

O Stacji

CZTERY świetnie przygotowane trasy narciarskie, kolej linowa i wyciąg talerzykowy, wypożyczalnia sprzętu, profesjonalna szkoła jazdy oraz atrakcje dla dzieci m.in.: Zimowy Plac zabaw ze Stokiem Saneczkowym z wyciągiem taśmowym. Na górnej stacji wyciągu znajduje się bar z tarasem widokowym na panoramę Beskidów, na dolnej z kolei – Karczma góralska STOK
W zależności od umiejętności cztery trasy zjazdowe – czerwona (850 metrów długości, 200 metrów różnicy poziomów), czerwono – niebieska (1000 metrów długości i 200 metrów różnicy poziomów), niebieska (1100 metrów długości i 200 metrów różnicy poziomów) oraz idealna dla początkujących narciarzy trasa zielona (140 metrów długości i 18 metrów różnicy poziomów). Sprawdź aktualne warunki na naszym stoku przez kamery online!
Kolej linowa STOK STACJA NARCIARSKA leży bezpośrednio przy HOTELU STOK**** z basenem, wellness, spa, kręgielnią i licznymi atrakcjami dla dzieci, (dostępnymi także dla Gości z zewnątrz). Jeśli zastanawiasz się, gdzie wybrać się na urlop na nartach w Polsce, lub ferie zimowe w Wiśle – sprawdź naszą ofertę!

Trasy

Do dyspozycji narciarzy oddajemy cztery trasy narciarskie:

  • Trasa czerwona – 850 m dł. / 200 m różnicy poziomów
  • Trasa czerwono-niebieska – 1000 m dł. / 200 m różnicy poziomów
  • Trasa niebieska – 1100 m dł. / 200 m różnicy poziomów
  • Trasa zielona – 150 m dł. / 18 m różnicy poziomów / dla początkujących do nauki jazdy na nartach i snowboardzie tzw. Ośla łączka

Trasy są sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane. O bezpieczeństwo dbają Ratownicy GOPR i pracownicy Stoku.

STOK STACJI NARCIARSKA – udogodnienia:

  • wypożyczalnia sprzętu Rossignol – telefon: 503 32 34 36 
  • szkółka narciarska – telefon: 503 32 34 36 
  • karczma góralska
  • bar igloo z tarasem widokowym na górnej stacji kolei
  • Zimowy plac zabaw
  • 3 bezpłatne parkingi: PA, PB, PC dla ok. 250 samochodów.

MAPKA TRAS STOK STACJI NARCIARSKIEJ

Mapka Tras Stok Stacja Narciarska


Punkty gastronomiczne Stok Stacji Narciaraskiej

Białe szaleństwo pobudza apetyt, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych punktów gastronomicznych tuż przy Stoku! Czekamy na Was w następujących miejscach:
– karczmie góralskiej – tuż przy dolnej stacji kolei linowej, gdzie będziecie mogli skosztować kuchni regionalnej oraz dla tych, co się śpieszą – szybkich dań typu frytki, hamburgery itp.
bar Igloo – przy górnej stacji kolei z tarasem widokowym, z zimnymi i gorącymi napojami, słodkościami i drobnymi przekąskami, jak np. Chleb ze smalcem.
– restauracja Panorama – gdzie czeka na Was Menu Szefa Kuchni Hotelu Stok. Polecamy!

Lokalizacja

Home Logo Hotelu Stok