Stok Stacja Narciarska - Wyciąg narciarski w Wiśle

Stok Saneczkowy

FORMALNOŚCI:
W związku z nowymi przepisami sanitarnymi, związanymi z zapobieganiem epidemii Covid – 19 – wprowadziliśmy kilka zmian mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa na Stoku Saneczkowym:

 • LIMIT OSÓB – mogących przebywać jednocześnie na Stoku Saneczkowym
 • BILET CZASOWY UPOWAŻNIA DO JEDNORAZOWEGO WEJŚCIA NA Stok Saneczkowy na 75 MINUT. Cena: 15zł/osoba. (Dzieci do lat 8 pod opieką osoby dorosłej z wykupionym biletem)
 • SPRZEDAŻ BILETÓW rozpoczyna się o godz. 8:30, ze względu na ograniczoną ilość biletów nie gwarantujemy ich dostępności w ciągu dnia. Niestety nie ma też możliwości rezerwacji.
  GODZINNY PLAN WEJŚĆ jest ściśle określony:
  1 tura: 9:00 – 10:15
  2 tura: 10:30 – 11:45
  3 tura: 12:00 – 13:15
  4 tura: 13:30 – 14:45
  5 tura: 15:00 – 16:15

PRZYJEMNOŚCI: Czyli to, co czeka na Was na Stoku Saneczkowym!

 • Stok na sanki z wyciągiem taśmowym
  (3 rodzaje sanek, ślizgi i jabłuszka – do Twojej dyspozycji na miejscu) Przestrzegamy reżimu sanitarnego saneczki sa regularnie dezynfekowane

Jeśli chcesz, to na nasz Stok Saneczkowy możesz zabrać własne sanki lub ślizgi – pamiętaj jednak, że nie mogą być metalowe lub drewniane. Wpuszczamy wyłącznie z plastikowymi sankami.

Co więcej na Stok Stacji Narciarskiej, dla dzieci?

 • Szkółka Narciarska z profesjonalnym instruktorami, którzy uwielbiają pracę z dziećmi i potrafią “zaszczepić” bakcyla do jazdy na nartach i desce.
 • Wypożyczalnia sprzętu – narty, buty, deski, kaski, gogle – wszystko to, co potrzebne by zacząć – już od najmniejszych rozmiarów!

Home Logo Hotelu Stok